KONST / Litografier / Färglitografi 11391179
nr 1139 1179
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Färglitografi, John-Erik Franzén (f. 1942), 'Bike', 265/320, daterad 1998, motivet: 19x22
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:28:31
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr
23 okt
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén